Slobodne aktivnosti

Likovna skupina

Dramsko-recitatorska skupina

Ekološka skupina

Ciljevi aktivnosti navedenih skupina: Poticati dječji interes za plesne, glazbene, likovne i dramske aktivnosti, te razvijanje pravilnog odnosa prema prirodi (okolišu). Približiti i proširiti znanja o likovnosti i likovnim umjetnostima, te razvijanje govorne sposobnosti i izražajnosti.

NAMJENA AKTIVNOSTI: Stvoriti ugodnu i vedru atmosferu među učenicima škole, prezentirati svoje aktivnosti na prigodnim svečanostima u školi i izvan nje.

NOSITELJI AKTIVNOSTI: učiteljice razredne nastave (Davorka Krklec, 3. r.  Anita Sviličić, 4.r. Biserka  Pernjek, 1.r. Ivana Gumbas, 2.r.) i učenici od 1.-4. r.

SADRŽAJ I NAČIN REALIZACIJE AKTIVNOSTI:  Tijekom školske godine obilježavali smo blagdane i prigodne datume slijedećim aktivnostima:terenskim nastavama, likovnim radionicama u suradnji sa udrugom distrofičara, uređenjem okoliša škole, plesom, pjesmom, dramskim stvaralaštvom.

Aktivno i zadovoljno djelujemo tijekom cijele školske godine. Pozitivna energija i ugodna atmosfera u kojoj radimo i kreiramo naše zajedničke aktivnosti, ujedno je i naš najveći uspjeh.

PREDMETNA NASTAVA

Zbor