Talent show Max sucht den Superstar 2017

Talent show Max sucht den Superstar 2017 se svake godine održava u OŠ Cestica u svrhu popularizacije njemačkog jezika I senzibiliziranja jezične svijesti uz pomoć glazbe. Budući da se u našem kraju kriju mnogi glazbeni talenti, mi smo i ove godine sudjelovali na toj manifestaciji. Pjesmu “Ich lebe für sie” (u originalu Andreje Bocellija) trebali su u duetu izvesti Petar Malogorski (7.razred) i Melani Draganić (6.razred). Kako Petar zbog bolesti nije mogao pjevati, Melani se odvažila sama otpjevati pjesmu te odradila odličan posao. Za klavirsku pratnju bila je zaslužna Ana Janžek (6.razred), a za plesnu pratnju Lorena Kišić (5.razred). Za glazbeno uvježbavanje zahvaljujemo učiteljici glazbene kulture Aniti Habjanec. Prvo mjesto osvojila je učenica iz OŠ Štrigova koja je izvela pjesmu “Wovon sollen wir träumen” Fride Gold. Naši učenici će duet izvesti na završnoj školskoj priredbi. Čestitamo curama na uspjehu!

Alexandra Krklec, prof.

Was sagen die Teilnehmer?

Mir gefiel die Bühne, die schönen Effekte und die anderen Kinder. Auf der Bühne war es super!

Melani Draganić, 6. Klasse

Auf der Bühne fühlte ich mich super! Mir gefielen die schönen Effekte. Wir hatten viel Spaß!

Ana Janžek, 6. Klasse

Es war wunderschön auf der Bühne. Da waren viele Kinder.

Lorena Kišić, 5. Klasse

Es war toll. Ich war aber traurig, weil ich nicht singen konnte.

Petar Malogorski, 7. Klasse

Da waren viele Kinder. Alle sangen schön.

Karla Šoštarić, 6. Klasse (Jury)

Ich hatte viel Spaß. Ich möchte noch einmal hingehen. Alles war wunderschön und unsere Schule war sehr gut. Ich bin stolz auf sie!

Nika Jedvaj, 6. Klasse (Jury)

objavio: Administrator   datum: 9. 5. 2017.

Talent show Max sucht den Superstar 2017

Alexandra Krklec, prof.

Was sagen die Teilnehmer?

Melani Draganić, 6. Klasse

Ana Janžek, 6. Klasse

Es war wunderschön auf der Bühne. Da waren viele Kinder.

Lorena Kišić, 5. Klasse

Es war toll. Ich war aber traurig, weil ich nicht singen konnte.

Petar Malogorski, 7. Klasse

Da waren viele Kinder. Alle sangen schön.

Karla Šoštarić, 6. Klasse (Jury)

Nika Jedvaj, 6. Klasse (Jury)

objavio: Administrator   datum: 9. 5. 2017.