Drugi dio projekta Dani smijeha

U četvrtak 30. ožujka učenici viših razreda naše škole predstavili su svoje ostvarenje vezane uz aktivnosti na temu smijeha i duhovitosti u okviru projekta Dani smijeha.

Učenici petog razreda predstavili su se prigodnim natjecanjem u pričanju viceva. Svaki je ispričao dva vica, a ocjenjivački sud izabrao je najvještijeg vic-mahera, a to je Roko Kranjčec.

Predstavnici šestog razreda u prethodnom su se mjesecu bavili pantomimom te su ovom prilikom pantomimom predstavili nekoliko junaka crtanih filmova, a gledatelji su morali pogoditi o kojim se likovima radi. Bili su tu Snjeguljica, Spužva Bob,… Neki od nastupa bili su vrlo maštoviti, što je izazvalo odobravanje publike.

Dan smijeha završili su predstavnici osmaša pričanjem njima najsmješnijih viceva. Tom se prilikom moglo zamijetiti da petašima i osmašima nisu duhovite iste ljudske slabosti i mane.

Završnica Dana smijeha održat će se za mjesec dana, po povratku sa proljetnih praznika.

Mario Hranj, prof.

Fotogalerija!

objavio: Administrator   datum: 30. 3. 2017.

« Kolovoz 2017 »