Obavijest učenicima 8.razreda i njihovim roditeljima

U četvrtak 9.srpnja 2015. u 9:30 sati održat će se potpisivanje prijavnica odabranih programa. U školu su dužni doći učenici s jednim od roditelja. Dolazak je obvezan, jer se navedeni podaci moraju unijeti isti dan u bazu, nakon čega kreće automatsko zaključavanje odabira programa

Do 8.srpnja u 12 sati su moguće izmjene redoslijeda programa. Stoga budite pažljivi ukoliko radite izmjene, jer nakon zaključavanja i ispisa prijavnica, sustav sam raspodjeljuje učenike po rezultatu i prioritetu prijave i nema mogućnosti nikakve promjene.

Još jedna novost!

Rok za podnošenje prigovora

Od 7. srpnja, u 00:00 na kartici ‘Moji prigovori’, moguće je podnositi prigovore na nedostatak ili netočnost podataka koji utječu na ljestvice poretka (osobni podaci, ocjene, rezultati natjecanja, rezultati dodatnih provjera i sl.).

Rok za podnošenje prigovora je 7. srpnja u 23:59. Svi prigovori pristigli do navedenog roka bit će riješeni, a prigovori pristigli nakon toga roka neće biti razmatrani. Na stranici www.upisi.hr na ‘Moji prigovori’ učenici će moći vidjeti prigovore koje su uputili do 7.srpnja u 23:59 i odgovore na iste.

Molimo kandidate da u rubriku Moji prigovori postavljaju samo argumentirane prigovore koji se odnose na nedostatak ili netočnost podataka koji utječu na ljestvice poretka. Ostali prigovori neće se razmatrati. Ukoliko imate pitanja, uputite ih na adresu helpdesk@skole.hr, ne u prigovore.

Napominjemo da uz svaki prigovor dobivamo i osobne podatke kandidata, stoga će kandidati koji šalju uvredljive poruke te poruke koje vrijeđaju na osnovu rasne, nacionalne, spolne ili vjerske pripadnosti biti sankcionirani u skladu s pravilima.

objavio: Administrator   datum: 7. 7. 2015.

Obavijest učenicima 8.razreda i njihovim roditeljima

Još jedna novost!

Rok za podnošenje prigovora

objavio: Administrator   datum: 7. 7. 2015.

Ovaj mjesec: 2008