Božićno-novogodišnja priredba

22.12. održana Božićno-novogodišnja priredba

u školskoj sportskoj dvorani.

Božićno - novogodišnja priredba

21.prosinca ove školske godine Osnovna škola Gornje Jesenje organizirala je Božićno-novogodišnju priredbu.

Na priredbi su kao i svake godine pozvani svi mještani Jesenja i okolice. Ove godine organizatori su bili vrlo zadovoljni, jer se popunila gotovo cijela dvorana. Voditelji priredbe bili su Ivana Janžek i  David Gašparić. Učiteljice od prvog do četvrtog razreda uz pomoć učiteljice njemačkog jezika, Aleksandre Krklec, učinile su program zanimljivijim, jer su uvježbale svoje učenike recitacijama na hrvatskom i njemačkom jeziku. Također su i predškolci zaželjeli Božićnu čestitku svim okupljenima. Program su dodatno zasladili učiteljica glazbene kulture Anita Habjanec i školski zbor. Završna riječ je pripala ravnateljici, a i načelniku Ivanu Maligecu koji je rekao da općina ima ušteđevinu za koju će kupiti nove instrumente za školsku, tamburašku skupinu. Učenicima, ali i djeci do osmog razreda vrhunac priredbe bila je podjela darova. Također učenici Osnovne škole imali su štand na kojemu su se mogli kupiti njihovi darovi. Radujemo se drugoj priredbi.

Sara Gašparić, 7.r

objavio: Administrator   datum: 22. 12. 2011.

Božićno-novogodišnja priredba

22.12. održana Božićno-novogodišnja priredba

u školskoj sportskoj dvorani.

Božićno - novogodišnja priredba

Sara Gašparić, 7.r

objavio: Administrator   datum: 22. 12. 2011.

Ovaj mjesec: 1996