Vijesti sa županijskog natjecanja u crossu

Županijsko natjecanje u crossu održano je 6.travnja u Krapinskim Toplicama.  Nanatjecanju je sudjelovalo oko petsto učenika, a među njima su se i našli i učenici iz naše škole. Učenici naše škole i članovi školskog sportskog kluba natjecali su se u sve četiri kategorije.

U kategoriji učenica 5.i 6.razreda sudjelovale su Ivana Janžek, Silvija Kučko, Anamarija Cvrtila i Gabrijela Šoštarić te ekipno zauzele 16.mjesto. Najbolji rezultat pojedinačno ostvarila je Ivana Janžek ostvarivši 27.mjesto. U kategoriji učenika 5.i 6.razreda dečki su osvojili ekipno 12.mjesto, a učenik Mario Jedvaj postigao je sa 16.mjestom najbolji pojedinačni rezultat.

U kategoriji viših razreda trčale su učenice 7.i 8.razreda Ivana Buzina (31.mj), Brankica Jedvaj i Mateja Malogorski te dotrčale do 14.mjesta ekipno. U najbrojnijoj kategoriji trčali su dječaci 7.i 8.razreda. Ekipa u sastavu Josip Cvilko, Dario Strmečki. Josip Šoštarić i Davor Janžek osvojila je 10.mjesto od ukupno 24 prijavljene ekipe. Pobjednik Line Višebojca Josip Cvilko dotračao je do cilja kao 22. te ostvario  najbolji pojedinačni rezultat članova naše ekipe.

Svi ostali učenici iz naše škole također su postigli odlične rezultate, a profesor Radovan Cesarec se ponosi sa svima. Drago nam je što su se naši učenici pokazali u dobrom svjetlu i što se drže one izreke: „ U zdravom tijelu je zdrav duh“ te što svojim sportskim duhom i druge potiču da se bave sportom.

objavio: Administrator   datum: 8. 4. 2011.

Vijesti sa županijskog natjecanja u crossu

objavio: Administrator   datum: 8. 4. 2011.

Ovaj mjesec: 1988