Nagrađen rad naših učenica na manifestaciji "Život bez nasilja"

U sklopu likovnog natječaja na temu "ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA"  učenice 7. razreda  naše škole Ivana Halužan i Leonarda Cvrtila dobile su za likovni rad na tu temu treću nagradu stručne ocjenjivačke komisije.

Čestitamo!!!

24. studenog 2010. godine u sportskoj dvorani Srednje škole u Krapini održana je završna manifestacija preventivne akcije "ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA".

Završna manifestacija projekta  "ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA",  bila je edukativnog, sportskog i kulturnog zabavnog karaktera. Prezentirani su promotivni video spotovi, videozapisi podrške ministra unutarnjih poslova g. Tomislava Karamarka, i predsjednika Republike Hrvatske g. Ive Josipovića. Tijekom cijele preventivne akcije aktivno je sudjelovao i Vid Balog, svestrani glumac i pjevač, koji je na priredbi izrekao svoju osobnu poruku.

U sportskom programu gospodin Balog je na vrlo šaljiv način komentirao utakmicu između ŽNK Pregrada i ekipe policijskih djelatnika koja je završila neodlučenim rezultatom 6:6, dok su u zabavnom dijelu nastupili zbor Srednje škole Krapina, KUD Jesenje, pjevač Rajka Suhodolčan te Kavaliri iz Bednje.

U sklopu likovnog natječaja na temu "ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA"  pristigao je veći  broj likovnih radova te su podijeljene su  nagrade učenicima.  Ocjenjivačka komisija odabrala je tri najbolja rada. Treću nagradu za likovni rad na temu "ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA"  dobile su Ivana Halužan i Leonarda Cvrtila,  učenice  naše škole.

objavio: Erika Tušek Vrhovec   datum: 25. 11. 2010.

Nagrađen rad naših učenica na manifestaciji "Život bez nasilja"

Čestitamo!!!

objavio: Erika Tušek Vrhovec   datum: 25. 11. 2010.