VAŽNO!!!

Obavijest učenicima od 1.-8.r.,roditeljima i polaznicima predškole

Ovime obavještavam učenike i roditelje da će se nakon jesenskih praznika koji traju do 3.studenoga 2021.g. (SRIJEDA) nastava u OŠ Gornje Jesenje nastaviti održavati prema modelu nastave na daljinu (ONLINE). Za sve učenike OŠ Gornje Jesenje će se nastava 4.studenoga 2021.g. (ČETVRTAK)  i 5.studenoga 2021.g. (PETAK) održavati na daljinu u realnom vremenu, a prema rasporedu koji učenici imaju u navedene dane. Navedene mjere se poduzimaju zbog novonastale epidemiološke situacije, a REDOVITA nastava UŽIVO tj. prema A modelu bi se trebala nastaviti 8.studenoga 2021.g. (PONEDJELJAK) prema uobičajenom rasporedu. Obavještavam polaznike PREDŠKOLE , da će se također predškola održavati u navedene dane na daljinu, a prema obavijestima VODITELJICE PREDŠKOLE.

Obavještavam UČENIKE I RODITELJE UČENIKA koji su iskazali potrebu za informatičkom opremom za praćenje nastave od kuće da istu mogu zadužiti u školi 3.studenoga 2021.g. (SRIJEDA) U VREMENU OD 08-10:30 sati na ulazu u školu. Ista se natrag vraća u školu 8.studenoga 2021. g.(PONEDJELJAK).

Zahvaljujem SVIMA koji su doprinijeli da se u OŠ Gornje Jesenje nastava odvijala do sada UŽIVO što smatram najboljim oblikom nastave za učenike i ovime putem OBAVJEŠTAVAM SVE da od početka školske godine 2021./2022. niti jedan učenik nije bio COVID pozitivan i da smo uspjeli zajedničkim trudom održavati takvo stanje.

Apeliram na SVE da se i dalje pridržavamo sa maksimalnom odgovornošću prema svim novonastalim situacijama kako bi mogli čim NORMALNIJE živjeti u ovim teškim vremenima.

Pozivam SVE učenike da se dostojanstveno i pažljivo ponašaju ovih dana na grobljima koje obilaze, a posebno apeliram na TIŠINU uz groblje kraj igrališta naše škole. Time ćemo dodatno pokazati našu kulturu i poštivanje prema SVIMA onima koji nisu više među nama.

Ukoliko dođe do NOVIH promjena vezano za epidemiološku situaciju SVI će biti obavješteni putem WEB stranice škole OŠ Gornje Jesenje te stoga molim da prate istu.

Ravnateljica škole

Ljerka Malogorski - Dragoslavić, prof

objavio: Snježana Puljek Bašić   datum: 29. 10. 2021.

VAŽNO!!!

Obavijest učenicima od 1.-8.r.,roditeljima i polaznicima predškole

Ravnateljica škole

Ljerka Malogorski - Dragoslavić, prof

objavio: Snježana Puljek Bašić   datum: 29. 10. 2021.