Predstavljanje programa srednjih škola za učenike 7. i 8. razreda

Dana 29. ožujka 2022. u našoj školi se održao roditeljski sastanak sedmih i osmih razreda kojem su prisustvovali i učenici. Na roditeljskom su se predstavljali programi srednjih škola s naglaskom na deficitarnim zanimanjima. Roditeljskom sastanku su osim roditelja i učenika prisustvovali pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, šport i tehničku kulturu Mirjana Smičić Slovenec, predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje KZŽ-a, Obrtničke komore KZŽ-a, Gospodarske komore KZŽ-a te predstavnici srednje škole Krapina, srednje škole Bedekovčina, srednje škole Konjščina, srednje škole Pregrada, srednje škole Zabok, škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok (ŠUDIGO). Sastanku su prisustvovale i razrednice sedmog i osmog razreda kao i naša pedagoginja škole. Učenicima su predstavljeni programi izbora srednjih škola te je poseban naglasak stavljen na deficitarna zanimanja, a predstavljene su im opcije stjecanja školskih stipendija. Nakon predstavljanja, učenici su sami imali priliku dobiti više informacija o školi koja ih zanima od predstavnika svake pojedine škole.

Marija Šimag, pedagoginja

U nastavku pogledajte galeriju slika.

objavio: Snježana Puljek Bašić   datum: 31. 3. 2022.

« Lipanj 2022 »