Učenici 3. i 4.razreda u Školi u prirodi

Učenici 3.i 4.razreda ovaj tjedan borave u Školi u prirodi na području Primorsko-goranske županije. Smjestili su se u Crikvenici i krenuli na otok Krk brodićem i poslije podne razgledali Rijeku te se kupali na plaži u Crikvenici.

Fotogalerija!

IZVJEŠĆE S PUTA – ŠKOLA U PRIRODI U CRIKVENICI

U utorak, 30. svibnja, u 8 sati ujutro krenuli smo prema Crikvenici. U autobusu smo se igrali i razgovarali. Vidjeli smo tri kraja naše domovine. U Rijeku smo stigli oko 12 sati. Bili smo u Svetištu Majke Božje Trsatske. Kada smo obišli crkvu krenuli smo u Astronomski centar. Tamo smo u planetariju gledali film „Povratak na Mjesec zauvijek“. Bilo nam je jako zanimljivo. Kasnije smo krenuli prema Crikvenici. Kada smo stigli u hotel u Crikvenici otišli smo u svoje sobe. Obukli smo kupaće kostime i išli na plažu. Na plaži je bilo jako lijepo. Loptali smo se u vodi i gradili kule od pijeska. Navečer smo se otuširali i išli spavati. Drugi dan, u srijedu ujutro, odmah nakon doručka brodom smo išli na otok Krk u Vrbnik. Vidjeli smo najužu ulicu na svijetu i saznali zanimljivosti o životu na otoku. Poslije toga smo išli na ručak i onda na plažu. Treći dan, nakon doručka, posjetili smo Akvarij u Crikvenici. Nakon Akvarija smo išli na tržnicu. Tamo smo si mogli nešto kupiti. Poslije toga smo išli na ručak i na plažu. U petak smo bili na doručku te smo se poslije doručka počeli pakirati. Još smo se malo okupali na plaži i krenuli smo kući. Na povratku kući stali smo u Senju. Tamo smo razgledavali grad i pošli kućama. U Gornje Jesenje smo stigli oko 19 sati.

Viktorija Vrbanić, 4. razred

OSOBNI DOŽIVLJAJ ŠKOLE U PRIRODI

Škola u prirodi bila je jedna posebna avantura koja se neće moći zaboraviti. Kroz ta četiri dana naučili smo puno o raznim znamenitostima. Družili smo se s prijateljima i sklopili neka nova prijateljstva. Zabavili smo se, proveselili i nasmijali do suza. Samo mi je žao što je sve moralo tako brzo završiti. Da mogu, opet bih sve ponovila. Toliko smo uživali da nismo ni primijetili da je toj avanturi došao kraj.

Lara Obadić, 4. razred

objavio: Erika Tušek Vrhovec   datum: 1. 6. 2017.